Dbamy o to, by Twoja marka była zawsze dobrze zaprojektowana.

Projektowanie jest jak podróż. Dajemy nura w temat, żeby wyłowić kwintesencję i stworzyć nazwę, logo, opakowanie, reklamę, które polubią i zapamietają Klienci naszych Klientów. Uwielbiamy te podróże, uwielbiamy tworzyć nowe rzeczy wraz z naszymi Klientami. I robimy to od lat. Wiedza, talent i doświadczenie to filary naszego działania, które świadczą o jakości przygotowywanych przez nas projektów.

Tworzymy pozycjonowanie, strategię, nazwy. Opracowujemy reklamy prasowe (internetowe, radiowe i telewizyjne), posty na social media (teksty, obrazki, animacje, filmy), identyfikację wizualną, dedykowane ilustracje i zdjęcia. Projektujemy opakowania, logotypy, strony internetowe, formy wydawnicze (albumy, magazyny, kalendarze), materiały do punktów sprzedaży: standy, plakaty, ulotki.

Agnieszka i Jagoda

Agnieszka Pacałowska CEO : Swoją podróż z reklamą rozpoczęłam w 1995 roku w sieciowej agencji Publics FCB (obecnie Publicis). Miałam to szczęście, że pierwsze kroki w reklamie stawiałam pracując z największymi guru komunikacji, zarówno w Polsce jak i Stanach Zjednoczonych. Długoletnia praca dla marki SC Johnson oraz silna współpraca z FCB Chicago zbudowały moje podejście do tworzenia komunikacji i radość do okrywania kolejnych kontynentów 🙂

Jagoda Charkiewicz SENIOR ART DIRECTOR : Jestem absolwentką Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Specjalizuję się w projektowaniu graficznym, maluję i zdarza mi się ilustrować książki. Lubię wyzwania, bo każdy projekt to pretekst do odkrycia nowego kawałka świata. W reklamie od 2007. Moje prace były docenione nominacją do KTR oraz nagradzane w konkursach Art of Packaging.